TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 67338129
+371 28663933
latviešu
русский

14.03.2022. Šrilanka ekskursijas programma ar brokastīm un vakariņām, 6 naktis pie jūras

 

14.03.2022-27.03.2022

Šrilanka
“Mazais Brīnums” ekskursijas programma ar brokastīm un vakariņām, pludmales atpūta 4* viesnīcā

Aizveriet acis... 
Vai spējat iztēloties zemi, kurā sastopams viss Jūsu fantastiskajām brīvdienām?

Šrilanka piedāvās Jums pārsteidzošus kalnus, kristāldzidrus ūdenskritumus, džungļus, nacionālos parkus, garšvielu un tējas plantācijas,
sajūsminošu ēdienu, vienmēr patiesi smaidošus iedzīvotājus, siltu klimatu, bagātu vēsturi,
visskaistākās balto smilšu pludmales un debeszilu okeānu...

 

Cena 1 cilvēkam divvietīgajā/ trīsvietīgajā numurā ar brokastīm un vakariņām

 Cena vienam cilvēkam divvietīgajā numurā – 1679EUR

vienvietīgā (SGL) numurā piemaksa – 480 EUR

Cena par bērnu līdz 12 g.v., dzīvojot vienā istabā ar 2 vecākiem – 1659 EUR

 

 

1. diena, Lidojums Rīga-Stambula 12:20 - 16:20, Stambula-Kolombo 21:20.  

2. diena, Kolombo – Negombo
Ayubowan! Laipni lūgti Šrilankā – smaidu valstī . Ierašanās Kolombo starptautiskajā lidostā plkst. 10:35, tikšanās lidostā ar firmas pārstāvi, transfērs uz Negombo un iekārtošanās viesnīcā. Brīvais laiks un atpūta, vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

 

3. diena Negombo – Pinnavela –  Dambula
Pēc brokastīm viesnīcā un izrakstīšanās no tās, sāksim brīnišķīgu ceļojumu pa Šrilanku. Šodien dosimies uz uz Pinnavelas ziloņu audzētavu, kas atrodas apmēram vienas stundas braucienā no Kandi un sniedz lielisku iespēju personīgi un tuvu iepazīt šos dzīvniekus. Te redzēsiet daudzus ziloņus peldamies upē un varēsiet vērot mazos, līdz 6 gadiem vecos zilonēnus, dzerot pienu no pudelītēm. Ziloņi vienmēr bijuši un būs nozīmīga Šrilankas kultūras daļa – tie ir svarīgākie palīgi sarežģītos un smagos darbos.

Pēc ekskursijas uz Pinnavelas, pa ceļam uz Polonnaruvu, apmeklēsim Dambullas tempļa alu kompleksu. Dambulla tiek uzskatīta par vienu no iespaidīgākajiem tempļiem Šrilankā – tā atrodas 350 metru augstā klintī un to veido piecas alas ar unikāliem sienu un griestu gleznojumiem, kuri nav zaudējuši sākotnējās krāsas. Te redzēsiet ievērojamu Budas statuju kolekciju, no kurām lielākā daļa ir vairāk nekā 2000 gadu senas. Iekārtošanās viesnīcā, vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

 

4. diena Polonnaruva – Sigīrija
Brokastis viesnīcā. Šodien apmeklēsim viduslaiku pilsētu – Polonnaruvu, kas laikā no 11.-13.gs. bijusi salas galvaspilsēta, uzcelta līdzās milzīgam, senam mākslīgajam ezeram. Polonnaruvā labi saglabājušās pilsdrupas, peldbaseini, stūpas un izsmalcinātas Gal-Vihara Budas skulptūras.

Pēc Polonnaruvas ekskursijas apmeklēsim leģendāro debesu citadeli Sigīriju. Sigīrijas klints cietoksnis – komplekss 200 metru klints virsotnē, kuru 4. gadsimtā uzcēla karalis Kasuapa. Mūsdienās šis cietoksnis novērtēts kā iespaidīgs arhitektūras astotais pasaules brīnums. Sigīrijas klints ir populāra arī ar savu “Debesu dieva” fresku. Neraugoties uz stāvo kāpienu augšup un daudzajiem pakāpieniem, freskas un skats, kas paveras klints virsotnē, ir ieguldīto pūļu vērts. Atgriežamies viesnīcā, vakariņas un nakšņošana.

 

5. diena Kandi
Brokastis viesnīcā. Turpināsim ceļojumu, dodoties uz Kandi, pa ceļam uz Matali apmeklēsim garšvielu dārzu, kurā tiek audzētas dažādas garšvielas – kanēlis, pipari, muskatrieksti, pateicoties tiem, Šrilanka kļuva slavena un sākotnēji  portugāļu, holandiešu un angļu kolonizēta. Tad turpināsim ekskursiju uz Kandi – apmeklēsim tirgus placi, dārgakmeņu muzeju, varēsiet apmeklēt arī batikošanas rūpnīcu un raudzīt, kā top mākslinieciskie audumi. Vēlāk apmeklēsim Budas Svētā Zoba templi – tas tika uzcelts 16. gadsimtā, tajā glabājas viena no svētākajām budisma relikvijām – Budas zobs, kas kontrabandas ceļā, princeses matos tika atvests uz Šrilanku. Varēsim redzēt svēto ceremoniju ar mūkiem, kas veiks savus rituālus. Kā arī vakarā redzēsim kultūras šovu. Vēlāk vakariņas un nakšņošana viesnīcā.

 

6. diena Kandi – Nuvara Elija
Šodien pēc brokastīm viesnīcā, dosimies uz Karalisko botānisko dārzu Peradenijā – tas tiek uzskatīts par īstu miera oāzi trokšņainajā Kandi, kur aug 4000 dažādu sugu augi – to vidū liels skaits palmu, orhideju un citi eksotiskie augi. Izbaudot pastaigu pa dārzu. Pēc pastaigas pa dārzu dosimies uz Nuvara-Eliju, apmeklēsim tējas fabriku un tējas plantācijas. Fabrikā redzēsim, kā žāvē un šķiro lapas, uzzināsim vairāk par dažādiem tējas veidiem. Varēsiet baudīt īsu atpūtas mirkli, dzerot tasi svaigas tējas. Pēc tam mūs gaida ekskursija uz Nuvara-Eliju, kuru trāpīgi dēvē par “mazo angļu pilsētu”. Nuvara-Eliju kalnos uzcēla angļi, kas ielejā meklēja patvērumu no siltajiem laika apstākļiem. Populārākie pilsētas apskates objekti ir sulīgās tējas plantācijas, kas kā sega aptver kalnu līniju, angļu arhitektūra, kamīni, kopti dārzi un bruģētie celiņi liecina par britu ēru, kas beigusies nemaz ne tik sen. Vēlā iekārtošanās viesnīcā, vakariņas un nakšņošana.

 

7. diena Nuvara Elija – Atpūta piekrastē
No rīta pēc brokastīm dosimies uz kūrortu Indijas okeāna krastā. Pa ceļam varēsiet baudīt lieliskos skatus uz kalniem, tējas plantācijām un elpu aizraujošiem ūdenskritumiem. Kūrortā ieradīsimies dienas beigās. Tagad varēsiet izjust vienu no visskaistākajām balto smilšu pludmalēm pasaulē, gūt iedegumu un peldēties debeszilas krāsas okeānā. Te varēsiet palikt ilgi! Vēlā iekārtošanās viesnīcā, vakariņas un nakšņošana.

8. – 12. diena Atpūta piekrastē
Brokastis viesnīcā. Brīva diena atpūtai viesnīcā Indijas okeāna krastā. Vakariņas un nakšņošana.

13. diena  Atpūta piekrastē / Ambalangoda – Kolombo
Pēc brokastīm izrakstīšanās no viesnīcās uz Kolombo.  Lidojums mājup ar Turkish Airlines, Kolombo – Stambula 21:35

14. diena Ierašanās Stambulā plkst. 06:40, lidojums Stambula – Rīga plkst. 08:35 – 11:30.


1  nakts NEGOMBO Leighton Hotel  vai līdzīga līmeņa 3*/ Standard room/ HB/ http://leightonresorts.com/

2  naktis DAMBULLA Pelwehera Village Resort vai līdzīga līmeņa 3*/ Standard room/ HB/ http://www.pelweheraresort.com/

1  naktis KANDY- Oakray Regency vai līdzīga līmeņa 3*/ Standard room/ HB/   http://www.srilankasenaniholdings.com/oakray-regency.html

1  nakts NUWARA ELIYA- Oakray Summer Hill Breeze vai līdzīga līmeņa 3*/ Standard room/ HB/ http://www.oakraysummerhillbreeze.com/

6  naktis WASKADUWA- Club Waskaduva Hotel 4*/ Standard room/ HB/ http://www.clubwaskaduwabeachresort.com vai KALUTARA - Turyaa Kalutara Hotel 4*/ Classic room/ HB/ https://www.turyaakalutara.com/
vai līdzīga līmeņa

 

Cenā ietilpst:

- Pārlidojums Rīga-Kolombo-Rīga (Turkish Airlines; Karstās uzkodas un dzērieni lidmašīnā;) 

- Nododamā bagāža 30kg.; rokas bagāža 8 kg.

- Sagaidīšana Kolombo lidostā, krieviski runājošs pārstāvis ekskursiju laikā

- Dzīvošana 3* viesnīcās ekskursiju laikā un 4* pludmales atpūtas laikā, ar brokastīm un vakariņām 

 

Augstāk norādītajā cenā neietilpst:

-  vīza 50 EUR (Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem), nokārtošana aizņems līdz 2 dienam, var aizpildīt pašiem http://www.eta.gov.lk/slvisa/ 

- Apdrošināšanas polise

-  Ieejas biļetes ~ 150 EUR / vienai personai.

-  Pusdienas, dzērieni un alkohols, dzeramnaudas un personīgie izdevumi, atļaujas filmēšanai un fotografēšanai apmeklējamajos apskates objektos, jebkuras ekskursijas un transports uzturēšanās laikā pludmalē.


Noteikumi:

- Lai ierastos Šrilankā, ir nepieciešams negatīvs PCR tests, kas nav vecāks par 72 stundām ierašanās brīdī Šrilankā
- Ceļot ir iespējams tikai vakcinētiem tūristiem vai bērniem līdz 18 gadu vecumam, kas ceļo kopā ar vakcinētu pieaugušo. Nevakcinētam pusaudzim, ierodoties Šrilankas lidostā, tiks veikts PCR tests (gaidīšanas laiks var būt 3-4 stundas).

https://www.srilanka.travel/helloagain/

Operators patur tiesības mainīt viesnīcas un programmas secību, kā arī lidojuma laikus un pārvadātāju


PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme