TATO 2010-196
Lačpleša 20,
Riga, LV1011
I-V 09:00 - 18:00
+371 26522650
+371 28663933
latviešu
русский
Itālija

Informācija

Mūžam pievilcīgā zeme. Itālija – klasiska, visā pasaulē neparasti populāra tūrisma zeme. Viņus atvilina neskaitāmie ievērojamie vēstures un kultūras pieminekļi, patīkamais klimats, daudzveidīgās ainavas, skaistās pludmales, dzidrais jūras ūdens, prestīžie kūrorti, lieliskā virtuve, kā arī pašu itāļu dzīvesprieks un viesmīlība. Te valda draudzīga un līksma gaisotne, kas tā vien aicina izbaudīt visu, ko vien dzīve var piedāvāt.

 

Itālija spēj savaldzināt, lai arī kur jūs atrastos – tās zeltanajās pludmalēs, muzejos un dievnamos, modes salonos un omulīgajos restorānos.


Papildus informācija

Nav īpašas prasības attiecībā uz vakcināciju.

Itāļu,Angļu un Franču valodas saprot gandrīz visos hoteļos, restorānos, tūrisma birojos. Vācu valodu labi saprot ziemeļos Adrijas kūrortu zonā un pie ezeriem. Krieviski saprot suvenīru tirgoņi veikaliņos Romā Kolizeja rajonā un citās vietās.

Katoļi (90%) u.c. katoļi – 84%; protestanti, musulmaņi, jūdi.

220 V.

1.6. janvāris, Lieldienu pirmdiena (diena pēc Lieldienām), Lieldienu svētdiena, 25. aprīlis, 1. maijs, 2. jūnijs, 15. augusts, 1. 5. novembris, 8.25.26. decembris.

Itālijā valda mērens un subtropisks klimats. To lielā mērā nosaka Alpu kalnu masīvs, kas aiztur ziemeļu vējus, kā arī atrašanās pie Vidusjūras. Ja Itālijas ziemeļos klimats ir mērens ar subtropu klimata iezīmēm, tad dienvidos tas ir izteikti subtropisks. Ziemeļos vasarās pārsvarā ir karsts laiks ar jūlija vidējo temperatūra no +22C līdz +24C, bet ziemas ir mēreni aukstas ar vidējo janvāra temperatūru 0C. Dienviditālijai ir raksturīgs Vidusjūras klimats - karstas un sausas vasaras ar vidējo jūlija temperatūru +26C, bet ziemas ir daudz maigākas nekā ziemeļos, ar vidējo janvāra temperatūru +8C līdz +10C. Sniegs Itālijas dienvidos ir reta parādība, kaut arī kalnu masīvos virs 1500 metriem tas ir sastopams gada aukstajā sezonā.

Itāļi ir ekspansīvi, karstasinīgi, viegli iekarst, atšķiras ar ļoti labu spēju kontaktēties. Augstu vērtē to, ja izrādīsiet interesi par Itāliju kā par valsti, kura ir dzimtene daudziem mākslas veidiem un amatniecības nozarēm. Ja izrādīsiet cieņu un zināšanas šajā sfērā, tas radīs labvēlīgu iespaidu. Stipros dzērienus dzer reti, pat slavenā itāļu grapa nav lielā cieņā savā dzimtenē. Itāļi, kuri strikti ievēro tradīcijas, nedzer pat alu, parasti tiek lietots vietējā ražojuma vīns, kas ir katras maltītes neatņemama sastāvdaļa.PIEPRASI SAVU ATPŪTU

Uzdot jautājumu vai pieteikties
Virziens
Pieaug. skaits
Bērnu skaits, vecums
Izlidošana sākot no
Aizlidošana līdz
Viesnīcas kat.
Nakšu skaits
Tālr. nr.
Vārds, Uzvārds
Ceļojuma budžets

Jautājums vai piezīme